Vibrace kolem nás a v nás

Vibrace kolem nás a v nás

20.8. 2024, 17 - 20 hodin

Seminář o vibracích kolem nás a v nás. Jak nás okolí ovlivňuje a jak si ho můžeme naladit. Podělím se o zajímavé poznatky z mé 20 leté praxe návrhů zdravého bydlení. Dotkneme se vibrací tvarů (to je podpořeno místním vývojem), barev a materiálů v interiéru i exteriéru, vibrací světových stran a jak je to propojeno s naším tělem a jednotlivými orgány a emocemi.

 Solfeggio frekvence Petr 15 o.jpg

Solfeggio Petr 11.jpg

Popovídáme o tom jak optimálně používat telefony, výpočetní techniku, různé technologie tak, aby nám naši vibraci nesnižovaly. Zmíním se také o řeči, slovech, vodě, vůních apod. Také probereme zvuk a unikátní Solfeggio frekvence, proč jsou pro naše tělo právě tyto frekvence tak zajímavé a účinné.

Zjistíte jak si můžeme sami pomoci ve svém prostoru.

S sebou – Blok a tužku na poznámky, dobrou náladu a případné dotazy.

Poznámka – pokud nebudete  moci přijít, pošlete prosím za sebe náhradníka. Děkuji.

Chci si koupit vstupenku na seminář

Následující dva dny si můžete naživo prožít Solfeggio frekvenční lázně. Solfeggio vibrace startují očistný proces v těle a vrací nás do původních vibrací zrození. Přináší hluboké uvolnění a odpočinek, regenerují a povznášejí tělo i ducha. Pro optimální relaxaci a působení tónů ležíte a necháte se unášet harmonizujícím zvukem. V hlubokém uvolnění vypnete svou mysl od stresů všedního dne a vnímáte pouze své tělo.

 

Solfeggio Petr Pro Balanc 2.jpg

 

Na následné hraní se můžete přihlásit zde:

středa 21.8.2024 v 17 hodin

čtvrtek 22.8.2024 v 17 hodin

Kudyznudy.cz